Dikkat

​Tamam​

HAKKIMIZDA

2006 yılında İstanbul’ da kurulan Sibay Turizm, yılların kazandırdığı deneyim ve gelişmekte olan turizm dünyasını takip eden yenilikçi yapısıyla hizmet veren bir turizm şirketidir. Sibay Turizm, acente ve seyahat hizmetleri ağlarıyla birlikte çalışan, Incoming, Outgoing ve M.I.C.E. hizmetleri sunan bir yapıya sahiptir.

ABD,  İngiltere,  Almanya,  İspanya, Belçika, Yunanistan, Romanya, Malezya, Endonezya, Rusya, Slovenya ve Çin başta olmak üzere dünyanın turizm sektöründe önde gelen 30'dan fazla ülkesinden gelen misafirleri Türkiye'de ağırlayarak ülkesindeki Incoming trafiğinin önemli bir bölümünü yürütmektedir. 

Outgoing hizmetleriyle, her yıl binlerce misafirini Türkiye’den yurtdışına göndermektedir. Özellikle Ege Adaları, Akdeniz, Uzakdoğu, Karayipler, Fiyordlar, Çin, Güney Amerika yoğun ilgi gören programlarıdır.

İç ve Dış Pazar Tatil Turizmi yanı sıra Sağlık ve Spor Turizmi, şirketin ana faaliyet alanlarındandır ve 12 yıldır bu konuda uzmanlaşmıştır. Bu tecrübe, firmanın başarısındaki en temel özelliktir. Turizm sektörünün bir çok alanında faaliyette bulunan Sibay Turizm, özellikle tatil turizmi konusunda ülkemizde öncüdür. Çok sayıda yerli ve yabancı misafirlerin tercih ettiği bir acentedir.

Son yılların en hızlı gelişen turizm alanlarından biri olarak M.I.C.E., Sibay Turizm bünyesinde de karşılığını bulmuş ve kısa süre içerisinde çok sayıda uluslararası Kongre ve Organizasyon operasyonları gerçekleştirmiştir ve her yıl bünyesine yeni organizasyonlar ekleyerek büyümesini sürdürmektedir.

Şirketin başarısının temeli, kuruluşundan bu yana milyonlarca ziyaretçiye tur hizmeti sunmuş olmasından kaynaklanan bilgi birikimidir. Kalıplaşmış tur ve servislerin dışına çıkarak, yeni ürünler ortaya koyan şirket, bu yeniliklerle kendini geliştirmenin yanı sıra ülke turizmine de katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Sektöründe sağlanabilecek maksimum hizmet çeşitliliği ile misafirlerine sunduğu seçeneklerin çokluğu, hizmet kalitesinin tartışılmazlığı ile yaşattığı kalite ve konfor, tatil için arayış içinde bulunan misafirlerini yeni tatil planları yapmaya davet etmektedir.

 

Şirket Ünvanı:

Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleri Anonim Şirketi

Vergi Dairesi ve Numarası:

Merter  - 7700321012

Genel Müdürlük Adres ve Telefon:

 Astoria Alışveriş Merkezi  Esentepe-Şişli/ İstanbul

444 32 63

Tescil Adresi:

D 100 Karayolu Metro port Busedense Kat 10 Daire 1002 / Bahçelievler - İstanbul

Yönetim Kurulu Başkanı:

Şeref TUFAN

Taahhüt Edilen Sermaye:

500.000

Ödenmiş Sermaye:

500.000

Bağımsız Denetçi:


Edip Kaban Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Bağcılar / İstanbul